Scroll to top

SEO Ajansı Nedir?

SEO Ajansı Ne İş Yapar?

Bireysel veya kurumsal bir web sitesi için her çeşit SEO hizmeti veren şirkete SEO Ajansı denir.

Birçok kurumsal şirket veya eticaret sitesi kendi bünyesinde çalışacak iyi bir SEO Danışmanı bulamayabilir veya bulsa bile bütçesi yeterli olmayabilir. SEO ajansları hem alanında uzman SEO Uzmanları barındırdığı gibi hem de daha uygun maliyetli SEO hizmeti sunabilirler.

Google SEO Hizmeti

Pek çok marka, e-ticaret firması, blog veya web site sahibi Google SEO çalışması yapmak istemekte veya profesyonel olarak Google SEO hizmeti almaktadır. Eğer bir ürün veya hizmeti pazarlıyorsanız SEO sizin için olmazsa olmaz bir araçtır. Doğru bir Google SEO Hizmeti ile pazarladığınız ürün veya hizmeti potansiyel müşterisine daha hızlı ve doğru bir şekilde ulaştırabilirsiniz. Bunun yanı sıra pazarlama faaliyeti gütmeyen bir web sitesine sahip olsanız bile markanızın tanınırlığını, marka değerini profesyonel Google SEO Hizmeti ve cazip SEO Fiyatları ile artırabilir ya da sitenizin ziyaret oranlarını yükseltebilirsiniz.

SEO Uyumluluk Çalışmaları

SEO Uyumluluk çalışmaları genel olarak bahsetmek gerekirse site içi SEO ve site dışı SEO olmak üzere ikiye ayrılır. Site içi SEO, markanıza ait sitenizin tasarımı ve yazılımı yanında özellikle halihazırda sahip olduğu içerikler üzerinde yapılan çok kapsamlı ve detaylı çalışmalar bütünüdür. Site dışı SEO ise site dışından gelen linkler ve görsel materyaller, sosyal medya, forumlar ve bloglar gibi çeşitli kaynaklar üzerinden siteye bağlantı kurarak ziyaretçi akışı sağlayan, sitenizin tanınmasını ve kalitesini artırmaya yönelik bir çalışmalardır.

Call Now ButtonHemen Randevu Alın