Scroll to top

Youtube & Video Reklamları

Youtube Reklamları

Her ay ortalama olarak 1,5 Milyar kullanıcı Youtube’da giriş yaparak 1 saatini video izlemeye ayırıyor. Bu açıdan bakıldığı zaman Youtube’un televizyonlara bile rakip olduğu görülmektedir. Bütün bunlar değerlendirildiği zaman ise Youtube’un vazgeçilmez bir reklam aracı olduğu ortaya çıkıyor. Dünya genelinde en çok ziyaret edilen video sitesi olan Youtube, her geçen gün daha fazla ilgi görüyor. Son yıllarda yapılmış olan bir araştırmaya göre Youtube ziyaretçi sayısı aylık bazda 15 milyara ulaştığı belirlenmiştir.

Yapılan araştırmalar, Youtube’un önemini ortaya koyuyor. Google’dan sonra en çok arama yapılan ikinci platform olan Youtube reklamları verenlerin bu alana yönelmesini sağlıyor. Youtube reklamları, Youtube reklam modelleri ve avantajları hakkında geniş bilgiler verdiğimiz yazımız sayesinde Youtube reklamlarının önemini daha iyi anlayacaksınız.

 

Youtube Video Reklam Verme

Organik reklam platformu olan Youtube, günümüzde özellikle de müzik dinleme platformu haline gelmiştir. Youtube kanalı ile sunulan bir video, kısa süre içerisinde milyonlarca izleyiciye ulaşmaktadır. Bu nedenle Youtube video reklamlarına gösterilen ilgi her geçen gün artıyor. Yapılan reklamlar sayesinde insan etkileşimi artar ve paylaşım, beğeni ve yorum geldikçe de izlenme oranı artmaktadır. Youtube reklamlarının en çok beğenilen özelliği izlendiği zaman ücret ödenmesidir.

Reklamlar sayesine firmanızı ve hizmetlerinizi en iyi şekilde aktarabilirsiniz. Bu sayede hedef kitlenize hızlı bir şekilde ulaşabilir ve hedef kitlenizin ilgisini kısa sürede çekebilirsiniz. Bu konularda uzman olan ekibimiz elinden geleni yapacaktır.

Platformun reklam modellerini sürekli güçlendiren Youtube, sisteme yeni hedefleme seçenekleri eklemektedir. Bu sayede kullanıcıların data ve iç görülerini derinlemesine analiz eder. Müşteri anlayışına yeni bir boyut kazandıran Youtube, firmaların ürün ve hizmetlerini en iyi şekilde tanıtmasını sağlar. Reklam vermek isteyenlere isabetli hedefleme konusunda en iyi yöntemleri sunuyoruz. Bu sayede Google hesaplarında bulunan veriler kullanılarak, derinlemesine ve başarılı bir hedefleme yapılabilmektedir.

Diğer Google Adwords reklam modelleri şöyledir; Google Arama Ağı Reklamları, Google Görüntülü Reklamları, Google Alışveriş ReklamlarıUygulama Reklamları (App)

Randevu Talebi

    Call Now ButtonHemen Randevu Alın