Scroll to top

SEO – Arama Motoru Optimizasyonu

Google SEO Danışmanlık

Arama motorlarının doğal sonuçlarında web sitenizin yükselebilmesi için yapılan çalışmalara arama motoru optimizasyonu denir.

SEO, temel olarak site içi optimizasyon ve site dışı optimizasyon olarak ikiye ayrılmaktadır. Markanet sitenizi hazırlarken temel ve modern SEO kurallarını dikkate alır ve web sitenizi bu kurallara göre inşaa eder.

Yine içerik yönetim yazılımı olarak kullandığımız Markanet, eşsiz, çok güçlü bir SEO aracına sahiptir ve bir çok ayarı otomatik olarak yapar. Böylece müşterilerimiz, detaylı bilgi sahibi olmadan ve ciddi bir operasyonel yüke girmeden web sitelerini arama motorlarının sevdiği biçimde yapılandırırlar.

Markanet sadece bir SEO Ajansı değil aynı zamanda Google Adwords ve Facebook Reklam hesap yönetimi yapan bir dijital pazarlama ajansıdır. Markanet’ te çalışan SEO Uzmanları çeşitli sektörlerdeki deneyimlerini müşterilerine uygular ve başarıya ulaşmalarını sağlamayı hedef edinirler.

 

SEO Ajansı Nedir?

Bireysel veya kurumsal bir web sitesi için SEO hizmeti veren şirkete SEO Ajansı denir.

Birçok kurumsal şirket veya eticaret sitesi kendi bünyesinde çalışacak iyi bir SEO Uzmanı bulamayabilir veya bulsa bile bütçesi yeterli olmayabilir. SEO ajansları hem alanında uzman SEO Uzmanları barındırdığı gibi hem de daha uygun maliyetli SEO hizmeti sunabilirler.

SEO Danışmanlığı ve SEO Hizmeti

Pek çok marka, e-ticaret firması, blog veya web site sahibi SEO çalışması yapmaya çalışmakta veya profesyonel olarak bu hizmeti almaktadır. Eğer bir ürün veya hizmeti pazarlıyorsanız SEO sizin için olmazsa olmaz bir araçtır. Doğru bir SEO çalışması ile pazarladığınız ürün veya hizmeti potansiyel müşterisine daha hızlı ve doğru bir şekilde ulaştırabilirsiniz. Bunun yanı sıra pazarlama faaliyeti gütmeyen bir web sitesine sahip olsanız bile şirketinizin tanınırlığını, marka değerini profesyonel SEO çalışması ile artırabilir ya da sitenizin ziyaret oranlarını yükseltebilirsiniz.

 

SEO Uyumluluk Çalışmaları

SEO çalışmaları öncelikle site içi SEO ve site dışı SEO olmak üzere ikiye ayrılır. Site içi SEO, markanıza ait sitenizin tasarımı ve yazılımı yanında özellikle halihazırda sahip olduğu içerikler üzerinde yapılan kapsamlı çalışmaları kapsar. Site dışı SEO ise site dışından gelen linkler ve görsel materyaller, sosyal medya, forumlar ve bloglar gibi çeşitli kaynaklar üzerinden siteye ziyaretçi akışı sağlayarak sitenizin tanınmasını ve kalitesini artırmaya yönelik bir çalışmadır.

Randevu Talebi

Call Now ButtonHemen Randevu Alın