Scroll to top

Google Görüntülü Reklam Ağı

Google Görüntülü Reklam Ağı

Artık günümüzde her geçen zaman değişen ve değişmekte sınır tanımayan reklam türleri ve insanların alışveriş zevkleri bizi dijital dünyada uzun soluklu aynı zamanda çok kapsamlı bir gezintiye çıkarmaktadır.

2 milyondan fazla web sitesinde ürün veya hizmetlerini görsellikle destekleyen işletmeler, bu sayede marka bilinirliklerini artırmaktadır. Atalarımız boşuna dememiş: “Görünen köy kılavuz istemez.”

Google görüntülü reklam ağı, hem maliyet hem de dönüşüm oranının yüksek olması nedeni ile günden güne popülerliğini arttırmakta. Reklam mesajı, anlaşılır bir dil ve tasarım ile iletilebiliyor. Görseller sayesinde  hem  performans odaklı sonuçlar, hem de hedef kitle için marka bilincini uyandırmak adına en çok tercih edilen, hatta en çok yatırım yapılan reklam modeli denilebilir.

Google Görüntülü Reklam Ağı Nedir?

Bu hedefleme yöntemleri sayesinde, reklamlarınızı banner veya video olarak yayınlayabilirsiniz. Aynı zamanda Google Görüntülü Reklam Ağı Kampanyalarınızın yayınlanma seçeneği olarak anlaşmalı web siteleri ile kalmayıp, Gmail ve YouTube gibi kendi ürünlerinde de sizin görsel reklamlarınızı yayınlama olanağı sağlıyor. Böylelikle, internet üzerinde hangi amaçla olursa olsun, gezinen bir kullanıcıyı kolaylıkla hedefleyebilirsiniz.

 

Potansiyel müşteriler, Google Arama’da ve Arama Ağı iş ortağı sitelerinde anahtar kelimelerinizle eşleşen terimleri aradığında reklamlarınız gösterilebilir.

Reklamlarınız ayrıca, dünya genelinde İnternet kullanıcılarının %90’ına ulaşan 2 milyonun üzerinde yayıncı sitesi içeren Google Görüntülü Reklam Ağı’ndaki alakalı web sayfalarında da görüntülenebilir.

Diğer Google Adwords reklam modelleri şöyledir; Google Arama Ağı Reklamları, Google Alışveriş Reklamları, Youtube & Video Reklamları, Uygulama Reklamları (App)

Randevu Talebi

    Call Now ButtonHemen Randevu Alın