Scroll to top

Google Görüntülü Reklam Ağı

Görüntülü Reklam Ağı Nedir ?

İnsanlar dokunabildikleri ürünü satın almak ister. İnternet dünyasında görmek, gerçek hayattaki dokunmaya eşdeğerdir.

2 milyondan fazla web sitesinde ürün veya hizmetlerini görsellikle destekleyen işletmeler, bu sayede marka bilinirliklerini artırmaktadır. Atalarımız boşuna dememiş: “Görünen köy kılavuz istemez.”

Display reklamlar, hem maliyet hem de dönüşüm oranının yüksek olması nedeni ile günden güne popülerliğini arttırmakta. Reklam mesajı, anlaşılır bir dil ve tasarım ile iletilebiliyor. Görseller sayesinde  hem  performans odaklı sonuçlar, hem de hedef kitle için marka bilincini uyandırmak adına en çok tercih edilen, hatta en çok yatırım yapılan reklam modeli denilebilir.

Bu hedefleme yöntemleri sayesinde, reklamlarınızı banner veya video olarak yayınlayabilirsiniz. Aynı zamanda Google reklamlarınızın yayınlanma seçeneği olarak anlaşmalı web siteleri ile kalmayıp, Gmail ve YouTube gibi kendi ürünlerinde de sizin görsel reklamlarınızı yayınlama olanağı sağlıyor. Böylelikle, internet üzerinde hangi amaçla olursa olsun, gezinen bir kullanıcıyı kolaylıkla hedefleyebilirsiniz.

 

Reklamlar nerelerde görünebilir?

Potansiyel müşteriler, Google Arama’da ve Arama Ağı iş ortağı sitelerinde anahtar kelimelerinizle eşleşen terimleri aradığında reklamlarınız gösterilebilir.

Reklamlarınız ayrıca, dünya genelinde İnternet kullanıcılarının %90’ına ulaşan 2 milyonun üzerinde yayıncı sitesi içeren Google Görüntülü Reklam Ağı’ndaki alakalı web sayfalarında da görüntülenebilir.

 

Randevu Talebi

Call Now ButtonHemen Randevu Alın