Scroll to top

Google Adwords Reklamları

01.

Arama Ağı Reklamları

Google Arama (Search) Ağı Reklamları, ürün ve hizmetleriniz ile ilgili reklamlarınızın yayınlanabileceği, yapılmakta olan arama sonucu ile ilgili bir grup web sitesi ve uygulamayı kapsar.

02.

Görüntülü Reklam Ağı

İnsanlar dokunabildikleri ürünü satın almak ister. İnternet dünyasında görmek, gerçek hayattaki dokunmaya eşdeğerdir. 2 milyondan fazla web sitesinde ürün veya hizmetlerini görsellikle destekleyen işletmeler, bu sayede marka bilinirliklerini artırmaktadır.

03.

Alışveriş Reklamları

Google Alışveriş Reklamları diğer bir adıyla ürün reklamlar ürün ve hizmetlere ait bilgilerin Google veri tabanına yüklenerek Google Alışveriş ve diğer Google hizmetlerinde gösterilmesiyle oluşan bir reklam modelidir.

04.

Youtube Reklamları

Herkesin bildiği gibi Youtube.com ve Mobil uygulama platformu üzerinde yayınlanan reklam modelidir.

05.

Uygulama Reklamları

Mobil Uygulama Reklamları, günümüzde birçok kurumsal firma tarafından kullanılan en etkileşimli reklam modelleri arasındadır.

Google Adwords Nedir ?

Google Adwords ile ürün veya hizmetlerinizi potansiyel müşterilere çok kısa bir zaman içerisinde ulaştırabilirsiniz. Önceden planlamış bütçe ile ve ürün grubunuz ile alakalı olan anahtar kelime ile en etkili şekilde arama motorlarında varlığınızı Google Adwords ile sürdürebilir veya geliştirebilirsiniz. Google Adwords reklamları, dijital pazarlama stratejilerinin belkide en önemli parçasıdır.

Google Adwords Reklam Verme

Google arama motoru, günümüzde dünya üzerinde en fazla tercih edilen arama motorları arasında ilk sırada yer almaktadır. Türkiye’de internet kullanan kişilerin %85’lik bir kısmı Google’ı tercih ettiği için ulaşabileceğiniz potansiyel kitlelerin genişliğini siz düşünün. Google Adwords reklam verme kararını almanız, temsil ettiğiniz marka adına atmış olduğunuz en doğru adımlardan biri olacaktır. Çünkü Google üzerinde yayınlatacağınız reklamlarınız ulaşabileceğiniz en geniş kitleye kolaylıkla ulaşabilmenizi sağlayacaktır.

Markanet olarak bünyemizde yürüttüğümüz bütün çalışmalarımızda olduğu gibi Google Adwords reklam verme çalışmalarınızda da yaptığımız işleri detaylı bir şekilde takip ederek geri dönüşleri değerlendirme altında alıyoruz. Zaman içinde takip ettiğimiz reklam çalışmalarınızı optimize ederek, olası fırsatları kaçırmamanızı sağlıyoruz. Tüm bu nedenlerden dolayı Markanet reklam çalışmalarınızı sürekli takip ederek, gerekli optimizasyon çalışmaları ile verimliliğinizi en üst seviyelere çıkartıyor.

Google Reklam Verme

Google arama motorunda etkili şekilde bir reklam verebilmek istiyorsanız, doğru kampanyaları doğru şekilde hedef kitlenize aktarmanız gerekir. Google Adwords reklam türleri olan; Google Arama Ağı Reklamları, Google Görüntülü Reklam Ağı, Google Alışveriş Reklamları, Youtube&Video Reklamları, Uygulama Reklamları arasından Markanet en etkili reklam kampanyasını, metinlerinizi, hedeflemelerinizi, bütçe planlamalarınızı, size en uygun stratejiyi ve anahtar kelimelerinizi sizler için belirleyerek potansiyel müşterilerinizden olumlu geri dönüşler almanızı sağlıyor. Google reklam verme, müşterilerinize ulaşmanın en kolay ve sağlıklı yollarından biridir. Google Adwords kampanyalarınızı siz de en tecrübeli ve en bilgili ellere teslim edin.

Daha Fazla Bilgi için, Hemen İletişime Geçelim!

[/ norebro_text]

    [/ vc_column]
    [/ vc_column] [/ vc_row]

    Call Now ButtonHemen Randevu Alın